2009
04.13

Od dłuższego już czasu marzy mi się kilka wycieczek objazdowo-fotograficznych po Mazowszu i Lubelszczyźnie, mniej więcej na trasie Warszawa-Kozienice-Puławy-Lublin-Ryki-Garwolin-Kołbiel-Warszawa.
O ile pozwiedzanie każdego z miejsc z osobna nie nastręcza większych problemów – od czego są wszelakie busy i PKS-y, czy nawet pociąg, to dotarcie do ciekawych obiektów w miejscowościach położonych po drodze do punktów węzłowych, dla osoby niezmotoryzowanej to już poważny problem.
Przyznam, szczerze, że najbardziej kusi minie fragment Warszawa-Kozienice-Puławy-Lublin.
Może ktoś ze zmotoryzowanych czytelników mojego bloga zechciałby posłużyć mi jako kierowca ? Zwrócę koszt paliwa i zafunduję obiad.

Rating: 5 stars


related post

  1. Namiot+rower+ciepełko i łikendowa wycieczka jak znalazł, albo trzeba w Puławach nocleg załatwić 🙂

  2. @lav – zarty się ciebie trzymają
    primo – życie jeszcze mi miłe i na jazdę po drogach krajowych, pośród pędzących ponad 100 km/h osobówek i tirów raczej bym się nie zdecydował
    Bo tak się składa, że praktycznie większość tego co chcę zobaczyć i obfocić „pomiędzy” węzłami, znajduję się przy dorgach tranzytowych.
    secundo – nawet jeśli wyelimonować do minmum jazdę po glównych drogach i starać się dotrzeć tu i ówdzie opłotkami, to dystanse nie na moją kondycję i formę rowerkową. Musiałbym mieć z tydzień, albo i lepiej na podróż.

Ratings Plugin created by Cheap Web Hosting - Wordpress Plugin made by Hostgator Review and Yahoo! Review.