2009
08.06

Urząd dzielnicy Ursynów postanowił dowiedzieć się od mieszkańców co dla nich jest symbolem Ursynowa. Metro, Multikino, Las Kabacki, Kopa Cwila, słynny blok z serialu Alternatywy 4, a może coś całkiem innego ?

Dla tego, ogłosił konkurs fotograficzny. Jak można przeczytać na stronie urzędu : „Podzielcie się swoim spojrzeniem na Ursynów, utrwalcie to co dla Was ważne, niepowtarzalne, wyjątkowe.

Mogą to być symbole oczywiste, sztandarowe,[…], ale też osobiste, metaforyczne, ważne i wymowne w Państwa odczuciu. Liczymy na uwiecznienie miejsc, ludzi i wydarzeń nieodłącznie kojarzących się z duchem naszej dzielnicy.”

Konkurs trwa do 30 września 2009 roku.

Do wygrania kamera oraz inne nagrody rzeczowe. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie, a także w albumie promocyjnym Dzielnicy Ursynów. Z nadesłanych zdjęć utworzona zostanie również galeria na stronie internetowej dzielnicy.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Ursynowa a także do miłośników tej dzielnicy i osób interesujących się Ursynowem, bez względu na wiek i miejsce zameldowania.

Regulamin konkursu

Więcej na ten temat na stronie interetowej urzędu dzielnicy – ursynow.waw.pl, oraz w Życiu Warszawy

Rating: 5 stars

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz

Ratings Plugin created by Cheap Web Hosting - Wordpress Plugin made by Hostgator Review and Yahoo! Review.