2010
04.30

Zachęcony wpisem na blogu W-wa Jeziorki z pięknymi wiosennymi widoczkami tego wciąż wiejskiego zakątką Ursynowa, pełnego urokliwych zakątków wybrałem się na własną wycieczkę rowerową.

Pozwiedzałem okolice ulicy Pozytywki (z pięklnym stawem Pozytywka )

Trombity

Dumki

Kórnickiej

oraz Nawłockiej

Wszystkie zdjęcia ze spaceru

Rating: 5 stars


related post

 1. Nie wiem na czym to polega, ale po wejściu na ten blog i kliknięciu w komentarze (tam, naturalnie, gdzie ktoś jakieś zostawił) nie mogę przejrzeć treści tych komentarzy. Czy cosik mi się nie wyświetla, czy coś się stentegowało?

  Aha, bardzo mi się podobają zdjęcia 2 i 3, natomiast nie przepadam za oponami jako elementem integrującym naturę z cywilizacją.

 2. Się coś stentegowało. Ale już powinno być ok.
  Co do opon – ‚typowo wiejskie’ klimaty 🙂

 3. Hehe, o naszej mejlowej mini-debacie nie wspomniałeś… a myślałem, że będzie jakiś punkt odniesienia. W sumie pod względem estetycznym wiosną to widzę, że to źle nie wygląda… ba, latem może być naprawdę ładnie. Ale Jeziorki ogólnie mnie nie przekonują do siebie.

  „Aha, bardzo mi się podobają zdjęcia 2 i 3, natomiast nie przepadam za oponami jako elementem integrującym naturę z cywilizacją.”
  Hm, popieram… Opony to niezbyt ciekawy obiekt uwydatniający krajobraz…

 4. robercie bo wpis powstał równolegle z galerią no i do szerszej publiczności adresowany jest 🙂 Meili z zaproszeniami do oglądniecia albumu mogę wysłać ograniczoną ilość :-}

 5. No cóż, przejeżdżam tamtędy kilka razy w tygodniu a dopiero tu sie zatrzymałem na chwilę. Któregos pieknego ranka urzekły mnie Jeziorki i obiecałem sobie, że kiedyś wstanę rano i wraz ze słońcem zdokumentuję sobie to miejce. na razie nic nie mam, więc z przyjemnością oglądam.

  pozdrawiam, Grzesiek

 6. Ja sobie obiecuje ranne wstawanie i wyprawy o zachodzie słońca dla kilku miejsc – i jak na razie nic z tego nie wychodzi.
  Na zwiedzanie Jeziorek też pierwotnie miałem się wybrać jak było ładna wiosenna pogoda, a nie takie przytłumione światło

 7. Przytłumione, czy nie, dokument jest. 🙂

Ratings Plugin created by Cheap Web Hosting - Wordpress Plugin made by Hostgator Review and Yahoo! Review.