2011
06.29

Na terenie między ulicą Arbuzową a Aleją Wilanowską, jakiś czas temu wyrosły kolejne bloki. Przyznam się bez bicia, że mi się podobają, a zwłaszcza te drewniane elementy przesłonowe.

Więcej fotek w albumie

Rating: 5 stars


related post

  1. To jest ten rodzaj architektury za którym nie przepadam. Ale przynajmniej zieleni sporo. Pozdrawiam!

  2. Też uważam za przerost formy nad treścią, no ale zawszeć to ładniejsze od typowych blokowisk, gdzie wszystko jest na jedno kopyto.

  3. Też lubię drewno w architekturze 🙂

  4. Nie są takie złe. Powstają gorsze koszmary. Mnie się to kojarzy z blokami, które widywałem w Niemczech i Danii. Te niższe, znaczy. Bo ten wyższy to… eee.

  5. To się uściślę – duży blok to w ogóle mnie nie rusza, chyba że negatywnie, a ten mniejszy jest OK, tylko jak sobie pomyślę jak to drewno będzie wyglądać (i pachnieć) za parę lat…

  6. A ja sobie tu mieszkam 😉 mam spory tarasik z deseczkami (to plus mieszkań na niższych kondygnacjach) i budowę (trzeci etap) za oknem 🙁 Ale to właśnie te wielkie okna (od sufitu do prawie samej podłogi mnie zachwyciły! Nie mam tych drewnianych „elementów” do zasłaniania okien (nadają charakter-ale to już kwestia gustu i mi jakoś też sie średnio podobają 🙂 mamy za to fajnie zaprojektowane obszerne patio z otoczakami i ładny pac zabaw plus komary od „smródki”
    jak wszędzie plusy i minusy :))))

  7. domy jak domy, ale ten „pargan”!…

  8. Ja też jestem pod zachwytem niektórych budowli w stolicy. Muszę się pochwalić że niektóre z nich są dziełem http://www.fourdesign.pl

Ratings Plugin created by Cheap Web Hosting - Wordpress Plugin made by Hostgator Review and Yahoo! Review.