2011
07.29

Od jakiegoś czasu most Śląsko-Dąbrowski jest podświetlany na kolorowo. Żeby było ciekawiej, nie jest to jeden na stałe wybrany kolor, tylko kilka różnych, które zmieniają się co jakiś czas.

Oprócz jednobarwnych zestawów, w programie ‚artystycznym’ jest również oświetlenie dwukolorowe w barwach narodowych Polski

Rating: 5 stars


related post

  1. Wiem że to kosztowne, ale jestem za tym, żeby tak podbajerować nocą wiele innych konstrukcji, które toną w mroku. Przynajmniej turyści (a i autochtoni także) mieliby na co popatrzeć po pewnej godzinie.

  2. Most Śląsko-Dąbrowski do super-nowoczesnych na miarę XXI wieku nie należy, tak samo jak np. i Most Poniatowskiego, ale właśnie dlatego i ten drugi powinien – między innymi – być oświetlony nawet tak samo jak ten. To by uatrakcyjniło konstrukcję.

  3. Robert – odnośnie mostu Poniatowskiego: ten most jest tak piękny, że owszem, podświetlenie go może go wyeksponować, ale „uatrakcyjnienie konstrukcji” już się w nim dokonało. Niech uatrakcyjniają powstającą kładkę dla Białołęki a Poniatoszczaka po prostu raz na jakiś czas czyszczą.

Ratings Plugin created by Cheap Web Hosting - Wordpress Plugin made by Hostgator Review and Yahoo! Review.